شرایط و مقررات پلتفرم فینوگیت

پلتفرم فینوگیت یک سرویس است که به معامله گران این امکان را می دهد تا با ساخت استراتژی مدنظر خود و تست آن در روند تغییر قیمت گذشته هر ارز یا سهام، به یک استراتژی معامله بهینه دست یابد.

1. برای استفاده از پلتفرم کافیست در سایت ثبت نام کنید. اما در صورتی که تمایل به استفاده از خدمات ویژه پلتفرم دارید باید اقدامات زیر انجام شود:
ابتدا در پلتفرم فینوگیت ثبت نام کرده و وارد شوید.اکانت سه ماهه یا یک ساله را خریدارید کنید. جز کاربران ویژه شوید.
امکانات ویژه پلتفرم:
  • رویت پارامترهای بهینه سازی شده استراتژی ها.
  • ارسال سیگنال استراتژی های فعال شده به پیام رسان و ایمیل شما.
2. کاربران مجاز به انجام اقدامات زیر هستند:
می‌توان هر تعداد استراتژی را طراحی کرد.
می‌توان هر تعداد استراتژی را تست گیری و بهینه سازی کرد.
می‌توان هر تعداد استراتژی را بنا بر نظر خود کاربر به کانال پیام رسان و یا ایمیل کاربر متصل و سیگنال لحظه هر استراتژی فعال را دریافت کرد.
تمامی مسئولیت خرید و فروش رمزارز مبتنی به استراتژی کاربر بر عهده کاربر بوده و کاربر موظف است قبل از استفاده از استراتژی، از دقیق بودن شروط خرید و فروش استراتژی خود مطمئن شود. تمامی مسئولیت خرید و فروش رمزارز مبتنی به استراتژی کاربر بر عهده کاربر بوده و کاربر موظف است قبل از اتصال استراتژی به حساب صرافی خود از دقیق بودن شروط خرید و فروش استراتژی خود مطمئن شود.
3. روند خرید و فروش رمزارز مبتنی بر استراتزِ های فعال و متصل به صرافی کاربر:
  • کاربر یک استراتژی را در پلتفرم فینوگیت طراحی می کند و شروط خرید و فروش رمز ارز را مشخص میکند.
  • کاربر استراتژی خود را بکتست گیری کرده و میتواند آن را بهینه سازی کند.
  • پس از رویت نتیجه تست استراتژی (و بهینه سازی استراتژی) کاربر می‌تواند استراتژی را در حالت فعال قرار دهد تا در هر پنجره زمانی تعیین شده استراتژی کاربر توسط سرورهای فینوگیت اجرا و نتیجه آن بدست آید.
4. فینوگیت تنها مبلغ خرید اشتراک سه ماهه ویا سک ساله را دریافت کرده و هیچ کارمزد دیگری دریافت نمیکند.
5. مسئولیت سود و یا ضرر کاربر بر مینای استراتژی طراحی شده آن بر عهده خود کاربر بوده و فینوگیت هیچگونه مسئولیت در این قبال ندارد.
6. زمان و تعداد پیام های ارسال شده به کانال پیام رسان و ایمیل کاربر بر اساس استراتژی خود کاربر بوده و فینوگیت هیچگونه مسئولیتی در این قبال ندارد.
7. آمار معاملات هر استراتژی کاربر اعم از تعداد، سود، ضرر، مبلغ ورود و... تنها برای کاربر قابل مشاهده خواهد بود.
8. اگر برای ما به طور واضح مشخص شود که کاربر قوانین تعیین شده در توافق‌نامه مشتری یا قوانین کشور را نقض کرده است، سرویس مجاز به متوقف کردن ارائه خدمات به چنین کاربری است.
FA EN